phone  06-51782636      @icon  info@fiberdatacom.nl 

Patchcord DX OM1 (62,5/125) LC-LC LSZH Oranje L=30m

D1O5EEAB303000

Product Omschrijving

Details

Hoge kwaliteit glasvezelpatchkabel
Individueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerd
Laser presision cleaving

Specificaties

Aanvullende Informatie

Naam Patchcord DX OM1 (62,5/125) LC-LC LSZH Oranje L=30m
Artikelnummer D1O5EEAB303000
Lengte 30 m
Kabeltype OM1 62,5/125µm
Kabeluitvoering Patchkabel
Connectorzijde A SC
Connectorzijde B SC
Kleur Oranje
Aantal Vezels Duplex
Tule kleur Rood / Zwart
Kabel kleur Oranje
Connector kleur Beige
Return Loss grade_RL Nvt
Attenuation grade IL Grade B (≤0,25dB)